Güçlü Yol Ortağıyız

Turna Nakliyat, dökme yük taşımacılığında etkin çözümleri sunan lider vizyonu olan güçlü bir yol ortağıdır. Büyük ve kapsamlı katma değerli lojistik hizmetleri, çok amaçlı güçlü ekipmanlarıyla ve profesyonel kadrosuyla bütün süreçleri kontrol altında tutan güçlü bir yapıya sahiptir.

Bilgi, malzeme ve finansal akış etrafındaki tüm faaliyetleri optimize eder. Müşterilerilere tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre küresel olarak entegre ve uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Dökme Yük Taşımacılığı Çözümlerimiz

İthalat-İhracat Taşımaları ve Transit İşlemleri

Turna Nakliyat şirketinizin mallarını dağıtmak için verimli ve özel olarak hazırlanmış yerel ve sınır ötesi programlar geliştirmesine yardımcı olmak için iyi konumlandırılmış ve niteliklidir. Yol uzmanlarımız, operasyonel mükemmelliğin yanı sıra, transit süre açısından ihtiyaçlarınızı karşılayan uygun maliyetli çözümler sağlamaktadır.

Konvasyonel Yük Taşımacılığı

Konvansiyonel Yük Taşımacılığı, yükünüzün taşınması için birden fazla nakliye aracı kullanılmasından ibarettir. İster karayolu, demiryolu, mavna, ister bunların her birinin kombinasyonu olsun, söz konusu olan yükünüzün emniyetli şekilde teslimatı olduğunda, Turna Nakliyat yükünüzü almış sizin rahat çalışmanızı sağlamıştır…

Açık Yük Servisi ve Deneyimi

Açık yük taşıma deneyimiyle, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda dünyanın her hangi bir noktasından her hangi bir noktasına yük bağlantısının sağlanmasını ve taşıma organizasyonlarının planlanmasını yaparak yükün sorunsuz olarak alıcısına teslim edilmesini ilke edinmiştir.

Kapıdan Kapıya Teslimat Yapma

Lojistik bakış açısı çerçevesinde müşterilerilere kapıdan kapıya teslimat modelleri dizayn edilmektedir. Çeşitli projelendirmeler ile mevcut sistemleri karşılaştırma ile; toplam maliyet, rekabet avantajı gibi konu başlıklarında değerlendirmeler yapılıp her sistemin avantaj ve dezavantajları detaylı olarak raporlanmaktadır.

Konsolidasyon (Kombine) Hizmetleri

Göndericilerin birlik olup, küçük yüklemeleri bir araya getirmesi ve farklı alıcılar için varış noktasında ayırılması için birleştirilmiş bir paket olarak organize etmesidir. Farklı göndericiler, aynı alıcı için ve birleştirilmiş tek bir paket olarak teslim edilmek üzere, kargoları bir araya getirerek de servis sunulmaktadır. Bu etkinlikler, maliyet tasarrufu ve süreklilik için birçok avantaj sunuyor.

Hangi çözümün iş gereksinimlerinize uyduğundan emin değil misiniz?

Daha Avantajlı Taşımacılık

Karayolları standartları çerçevesinde 60 m3 (en geniş hacimli) dorseyi ilk üreten firmamız, Karayolları Genel Müdürlüğün’den gerekli izinleri alıp projeyi hayata geçirmiştir. Dökme yük taşımacılığında dorselerimiz ” m3 “ olarak standartların en üstündedir.

Max yük ile yola çıkan araçlarımız kısa sürede ve güvenli bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha avantajlı ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır.

Daha Avantajlı Taşımacılık

 • 93 m3 Dorse Hacmi(En Geniş Hacimli)
 • Kendine ait kantar
 • Uzaktan kumandalı otomatik branda
 • Arka kapağın açılıp kapanması
 • Kantar sistemi olmadan yükü kayar sistemle boşaltma
 • Üzerinde bulunan her yükü indirip/bindirme
 • 13,6 m uzunluğunda daha fazla yük taşıma
 • Devrilme tehlikesi olmayan
 • Şoför rahatlığı
 • Temiz ve rahat taşıma özelliği
 • Yüksek güvenlik seviyesi
 • Yükün sağlıklı ve sağlam taşınması ve indirilmesi

EMNİYET & GÜVEN

Turna Nakliyat, geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile yönetimdeki tecrübesinin yanında şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Sunduğu çözümlerle ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayan Turna Nakliyat, çok yönlü, geniş araç filosu ve profesyonel personeli ile hızlı ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir.

7/24 DESTEK

Turna Nakliyat, 7/24 destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Çalışma sistemi ve ekibi çözümlere açık ve uygulamaya hazır bulunmaktadır.