Turna Global Lojistik A.Ş., nakliye, depolama, lojistik ve tedarik zinciri çözümlerinin Türkiye"de önde gelen sağlayıcılarındandır. 1987 de temelleri yerel girişimci Hüseyin Durna tarafından atılmaya başlanan, 1994"te şirketleşme sürecine girilmiş ve bugünlere kadar gelinmiştir.

Mükemmellik için güçlü bir tutku ile, 400"ü aşkın çalışanımız 4 milyon tonun üzerinde nakliye ve tahliye faaliyetleri ve güçlü filomuz ile alanında büyük işlere kalite katarak ve sayısız küçük işlere de değer vererek, eksiksiz bir müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

HÜSEYİN DURNA Turna Global Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

EMNİYET & GÜVEN

Turna Nakliyat, geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile yönetimdeki tecrübesinin yanında şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Sunduğu çözümlerle ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayan Turna Nakliyat, çok yönlü, geniş araç filosu ve profesyonel personeli ile hızlı ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir.

7/24 DESTEK

Turna Nakliyat, 7/24 destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Çalışma sistemi ve ekibi çözümlere açık ve uygulamaya hazır bulunmaktadır.

Turna Global Lojistik A.Ş. Sıkça Sorulan Sorular ?

 Turna Global Lojistik A.Ş. firmasını diğer şirketlerden farklı yapan şey nedir?
Dökme Yük Taşımacılığında en öndeki şirketlerdeniz bunun sebebi, her gönderinin benzersiz olduğu yaklaşımı benimsiyoruz. Her gönderinin, başka herhangi bir yerde alamayacağınız özel dikkat ve fiyatlandırma ihtiyacı var. Her sevkiyatınızla işinizi kazanırız.
 Neden tır yüklemelerini otomatikleştirmiyorsunuz?
Daha fazla otomatikleştirilmiş sistemleri takip edebilirdik ancak fiyatlandırmaları sabittir ve marjlarını değiştiremezlerse, genellikle gönderilerinizi iptal eder ve sizi memnun etmez. Yaklaşım konusunda el ele veriyoruz. Personelimiz, uzmanlaşmış sevkiyatınızın buna göre fiyatlandırılmasını sağlar, hiçbir otomasyon yoktur. Fiyatlandırma işleminin adil olduğunu, aldığınız herhangi bir navlun teklifinin çoğundan daha iyi olduğundan emin olabilirsiniz ve gönderiniz kapsam altına alınacaktır. En iyi fiyatı bulmak için elle arama yapıyoruz ve hızlı ve verimli bir şekilde yapıyoruz. Bizi şirketiniz için bir nakliye yöneticisi olarak düşünün.
 Transfer sürelerini garanti eder misiniz?
Kolay cevap? EVET. Transit süreleri, yalnızca teklif sayfanızda belirtiliyorsa garanti edilir. Kaydedilen diğer tüm transit süreler genellikle güvenilir, ancak garanti edilemez. Garantili servis masrafları daha fazladır. Yayınlanan aktarma zamanları, alım gününü içermez, yalnızca varış yerine geçer. Garantili Servis"e ihtiyacınız varsa, teklif verebiliriz.
 Ne tür hizmetler sunuyorsunuz?
En geniş nakliye seçeneklerini sunuyoruz: Kullanışlılığımız temelinde en popüler alanımız Dökme Yük Taşımacılığıdır. Ayrıca kamyon yükü, Konteyner taşımacılığı, Konteyner yükleri (İthalat veya İhracat), Konteyner Depolama, Tahmil ve Tahliye hizmetleri sağlayabilir.
 Envanter taşıma maliyetlerimi, benim pazarlama zamanımı vs. ulaşım harcamalarım ile karşılaştırmanın bir yolu var mı?
Tedarik zincirlerini optimize etmek ve müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak Turna Global Lojistik A.Ş. olarak en iyi yaptığımız iştir.Bu sebeple, geniş bir hizmet yelpazesi oluşturduk; bu da, tüm tedarik zincirini değerlendirmemize ve maliyetleri düşürmek ve pazarlama hızımızı arttırmak arasında mümkün olan en iyi dengeyi gerçekleştirmenize yardımcı olacak şekilde yapılandırmamıza izin veriyor.

SİZ RAHAT EDİN DİYE YÜKÜNÜZÜ ALIYORUZ...

SİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ Neden Biz ?

Kargo Sigortası

Bütün araç filomuz ve sizin değerli yükleriniz sigorta güvencesinde. Nakliye işlemlerinizi kapsayacak şekilde bir Hatalar & Yoklamalar (E&O) politikası satın almış olacaksınız.

Araç Takip Sistemi

Araç filomuzda, hangi aracımız, hangi sürücümüz, ne zaman kullanmış ve kullanım raporları alarak filomu daha etkin ve verimli yönetebiliyor, sürücülerimizin performansını takip edebiliyoruz.

Çok Yönlü Nakliyat

Ulaşım yönetimi ve planlamasındaki uzmanlığımız, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve herhangi bir olay kesintisine hızlı bir şekilde cevap verebilecek bir çözüm tasarlamamızı sağlar.

Müşteri İş Takip Sistemi

Müşterilerimizin yükünü almak için günlük hayatın bir parçası olan internet yaygınlığına entegre olmaktayız. Müşterilerimizin mallarını takip edebilmesi için sistemlerimizi hazır hale getirdik.

Tedarik Zinciri Çözümleri

İyi bir süreç, gerçek sonuçlar doğurur. Tedarik Zinciri Çözümleri ile ölçülebilir işletme değeri sunmak için süreç odaklı bir yaklaşımı harekete geçiriyoruz. Böylece daha verimli olabilirsiniz.

7
Gemili Liman

402 +
Araç Filosu

461 +
Personel Ekibi

40000000
Ton Nakliye-Tahliye

ŞİRKET HABERLERİ Bültenler

2019.05.05 16:06

E-LOJİSTİK

İlerleyen piyasa şartları, web kullanımının çoğalması ve bilhassa günlük hayatın değişmez bir parçası olan mobil cihazların kullanımı, alışkanlıkların değişmesini de birlikte getirdi. Değişen…

2019.10.08 19:20

LOJİSTİK SEKTÖRÜ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN 10 ŞEY

Lojistik; bir ürünün ilk üreticiden son tüketiciye kadar olan nakliye, depolama, gümrükleme, ambalajlama, dağıtım gibi tüm süreçlerini ifade eder. Bir başka tanımla lojistik; doğru ürünü…

2019.10.07 14:14

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI VE DÜNYADAKİ YERİ

Uluslararası taşımacılık malların hızlı ve güvenilir bir şekilde sevki için gün geçtikçe gelişmeye devam ederken bu perspektiften değerlendirdiğimizde kullanılan taşıma moduyla birlikte…

Referanslarımız