20 Dönümlük Konteyner Depolama Alanı

Sahamızda faal olarak çalışmakta olan makine parkurumuz ve liman deneyimli operatör kadromuz ile konteyner teslim alma ve teslim etme sürelerimiz standart belirleyici noktaya gelmiştir. Konteynerlerin istiflenmesinden önce yapılan hasar kontrolleri ve konteynerler teslim edilirken yapılan son kontroller sayesinde; müşteri talebine uygun konteyner seçimi yapılmakta ve firmaların yükleme programları aksatılmamaktadır.

Yük ve konteynerleri depolayabilme kapasitesinin müşterilerimizin tedarik zincirleri için çok önemli olduğunun farkındayız. Depomuzda ihraç ve ithal kargonun yüklenmesi ve boşaltılması, yüklü ve boş konteynerlerin rıhtıma tahsisi ve teslimatını kapsayan tam, liman merkezli çözümler sunuyoruz. Bununla birlikte depolama ve dağıtım üzerine çeşitli çalışmalar yapıp firmalara yardımcı olmak için yeni projeler üretip sürekli gelişim göstermekteyiz.

Dökme Yük Taşımacılığı Çözümlerimiz

Konteyner Depolama

Turna Nakliyat konteyner depolama imkanları müşterilerimize daha yüksek hız, verimlilik ve tedarik zincirlerinde esneklik sunabilmemizi sağlıyor. Tavşanlı Köyü / Gebze’de bulunan 20 dönümlük konteyner depolama sahamız, kapıdan kapıya geniş bir hizmet bütünlüğü sunabildiğimiz anlamına geliyor.

Depolama Faaliyetleri

Konteyner depomuz kapsamlı toplama/paketleme, paletleme, dökme yük istifleme ve ardiye hizmetleri vermektedir. Turna Nakliyat mallarınızı hızlı ve emniyetli bir şekilde nakletmekle kalmayacak, aynı zamanda dağıtım ağınızda önemli bir koordinasyon rolü üstlenmenize de yardımcı olacaktır. Mallarınızı istediğiniz şekilde ve zamanda çıkartabilirsiniz.

Hangi çözümün iş gereksinimlerinize uyduğundan emin değil misiniz?

EMNİYET & GÜVEN

Turna Nakliyat, geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile yönetimdeki tecrübesinin yanında şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Sunduğu çözümlerle ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayan Turna Nakliyat, çok yönlü, geniş araç filosu ve profesyonel personeli ile hızlı ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir.

7/24 DESTEK

Turna Nakliyat, 7/24 destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Çalışma sistemi ve ekibi çözümlere açık ve uygulamaya hazır bulunmaktadır.