Modern Geniş Filo

Türkiye’de, konteynerlerimizi her seferinde zamanında teslim etme konusunda bilgi sahibiyiz. Mevsimlik zirvelere karşı başa çıkacak kadar büyük fakat bakım yapacak kadar küçük. Müşterilerimiz dünyadaki en büyük nakliye hatlarından küçük nakliye firmalarına ve hesap operatörlerine kadar uzanmaktadır.

Her türlü ithalat-ihracat ve aktarmalarınızı, eğitimli personelimiz aracılığıyla en son teknolojilerle donatılmış modern ve geniş filomuz ile Türkiye’nin her bölgesine sağlıyoruz.

Dökme Yük Taşımacılığı Çözümlerimiz

20" ve 40" Konteyner Yarı Ramörkleri

60 adet 20″ ve 40″ konteyner yarı römorklar ile her türlü konteyner taşımacılığı yapılabilmektedir.

Boş/Dolu Konteyner İndirme/Bindirme

Konteyner indirme ve bindirme için boş/dolu elleçleme makinemiz bulunmaktadır.

Her Türlü Konteyner Taşımacılığı

Türkiye’nin tüm limanlarında ve gümrüklerinde her türlü konteyner taşıması güvenle yapılmaktadır.

Hangi çözümün iş gereksinimlerinize uyduğundan emin değil misiniz?

Konteyner İstifleme ve Taşıma

Sektörün performans ve getiri standartlarını sorunsuzca yerine getiren ve 20 dönümlük konteyner depolama alanımızda 20″ ve 40″ lik konteynerleri taşıma, yerleştirme ve depolama işlemleri sektör standartlarındaki ekip ve ekipmanlarla gerçekleşmektedir.

EMNİYET & GÜVEN

Turna Nakliyat, geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile yönetimdeki tecrübesinin yanında şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Sunduğu çözümlerle ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayan Turna Nakliyat, çok yönlü, geniş araç filosu ve profesyonel personeli ile hızlı ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir.

7/24 DESTEK

Turna Nakliyat, 7/24 destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Çalışma sistemi ve ekibi çözümlere açık ve uygulamaya hazır bulunmaktadır.