Rulo Sac Taşımacılığı

Sac taşımacılığı nakliye işlemleri arasında farklı bir yapıya sahiptir. Profesyonel taşıma işlemleri arasında yer alan Sac Taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı kapsamında da düşünülebilir. Çünkü Sac Taşıma için sac taşıma sistemlerine ve sac taşıma aparatı gibi farklı donanımlara ihtiyaç vardır.

Turna Global Lojistik A.Ş., rulo veya palet sacların çizilmemesi, hasar görmemesi, kırılmaması gibi önlemler almaktadır. Bunun yanında oldukça ağır yükler arasında olan sacların özel aparatlarla geniş havuzlu dorselerde taşınmaktadır.

Hangi çözümün iş gereksinimlerinize uyduğundan emin değil misiniz?

EMNİYET & GÜVEN

Turna Nakliyat, geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile yönetimdeki tecrübesinin yanında şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Sunduğu çözümlerle ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayan Turna Nakliyat, çok yönlü, geniş araç filosu ve profesyonel personeli ile hızlı ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir.

7/24 DESTEK

Turna Nakliyat, 7/24 destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Çalışma sistemi ve ekibi çözümlere açık ve uygulamaya hazır bulunmaktadır.