Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Günümüzde ticari amaçlı olarak tehlikeli maddelerin kara yolu, deniz yolu, demir yolu ve boru hattı kullanarak taşınması gerekebilmektedir. Özellikle uluslar arası taşımacılık söz konusu oluğunda tehlikeli madde taşımacılığının büyük bir yer kapladığını görebilmek mümkündür.

Çok zehirli olan, yüksek derecede patlayıcı niteliğe sahip olan, basınç oluşturma etkisi olan ve yanıcı olarak nitelendirilmekte olan bu maddelerin çevreye yayılması ciddi boyutlarda sorunlara neden olabileceğinden dolayı bu konuda gerekli önlemlerin alınması ve güvenilir şartlar altında taşıma işleminin gerçekleştirilmesi büyük bir öneme sahiptir.

Hangi çözümün iş gereksinimlerinize uyduğundan emin değil misiniz?

EMNİYET & GÜVEN

Turna Nakliyat, geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı ile yönetimdeki tecrübesinin yanında şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Sunduğu çözümlerle ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılayan Turna Nakliyat, çok yönlü, geniş araç filosu ve profesyonel personeli ile hızlı ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir.

7/24 DESTEK

Turna Nakliyat, 7/24 destek hizmeti verilebilecek bir organizasyon yapısına sahiptir. Çalışma sistemi ve ekibi çözümlere açık ve uygulamaya hazır bulunmaktadır.